Nagrody w szkolnej GRYWALIZACJI rozdano!

W dniu 22 października z rąk Naszej Pani Dyrektor Marii Lachowicz-Stankiewicz przedstawiciele klas 5b, 6b oraz 8b odebrali nagrody, które udało im się zdobyć w zeszłorocznej GRYWALIZACJI klasowej organizowanej przez Szkolny Samorząd Uczniowski.

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie ówczesnej klasy 4b, zdobyli I miejsce, uczniowie klasy 5b II miejsce, a uczniowie klasy 7b III miejsce.

Na ręce przedstawicielki tegorocznej klasy 5b Zofii Zubrzyckiej przekazano voucher na cykl trzech EKO-warszatów, przedstawicielki klasy 6b Marii Grzyb voucher na warsztaty Posiewu Bakterii, natomiast Jagoda Kowalska, reprezentantka klasy 8b odebrała voucher na zajęcia Izolacji DNA.

Zwycięzcom gratulujemy, jednocześnie Szkolny Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje szkolnej Radzie Rodziców za pomoc w sfinansowaniu nagród!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej edycji grywalizacji międzyklasowej dla klas 4-8.

Monika Satoła

(opiekun Szkolnego Samorządu Uczniowskiego)