Dyżur wakacyjny przedszkola

DYŻUR WAKACYJNY
W lipcu !!!!!

Informujemy, że nasze przedszkole pracuje w okresie wakacji

od 01.07.2019 r.  do 31.07.2019 r.

Na dyżur w pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci aktualnie uczęszczające do Przedszkola nr 39.

W przypadku wolnych miejsc rekrutacja na dyżur wakacyjnydla dzieci z innych placówek odbędzie się 1-5.IV.2019 w godz. 8-15

W sierpniu przedszkole nieczynne.

Zasady naboru do Samorządowego Przedszkola nr 39 w Krakowie na miesiąc lipiec 2019

Definicje:

Dyrektor – dyrektor ZSP nr 2 ,Samorządowego Przedszkola nr 39 w Krakowie

Rodzic – także: opiekun prawny oraz osoba, podmiot sprawujący pieczę zastępczą nad dzieckiem.

Przedszkole – Samorządowe Przedszkole nr 39 w Krakowie

Potwierdzenie woli – potwierdzenie woli korzystania z usług Samorządowego Przedszkola nr 39 w Krakowie, w miesiącu lipiec 2019

Wniosek – karta zapisu do Samorządowego Przedszkola nr 39 w Krakowie

1. Przedszkole prowadzi rekrutację na miesiąc lipiec 2019 w oparciu o zasadę powszechnej dostępności.
  2. Informacja o zapisach dzieci do Przedszkola ogłaszana jest w formie ogłoszenia umieszczonej w widocznym miejscu Przedszkola oraz na stronie internetowej Przedszkola.
  3. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza dyrektor.
  4. Ilość miejsc w Przedszkolu, dostępnych dla dzieci nie uczęszczających w danym roku szkolnym do Samorządowego Przedszkola nr 39 w Krakowie na lipiec 2019 r, jest równa liczbie jaka jest niezbędna do dopełnienia oddziałów, utworzonych z dzieci aktualnie uczęszczających do Przedszkola, tak aby każdy oddział liczył 25 osób w grupie.*
  5. W rekrutacji prowadzonej dla dzieci uczęszczających do innych przedszkoli, przyjmuje się zasadę kolejności zgłoszeń z zastrzeżeniem dzieci, uczęszczających do przedszkoli, które w harmonogramie UMK wskazano jako te, w których przerwa wakacyjna trwa przez 2 miesiące. Dzieci te będą przyjmowane w pierwszej kolejności.
  6. Zapisy do Przedszkola prowadzi się w następujących terminach:
  1. 11- 22 marzec 2019 – składanie przez rodziców dzieci aktualnie zapisanych do Samorządowego Przedszkola nr 39 potwierdzenia woli korzystania z usług Przedszkola w lipcu 2019 r.
  2. 1-5 kwietnia 2019 – przyjmowanie wniosków o przyjęcie do Przedszkola dzieci nie będących wychowankami Samorządowego Przedszkola nr 39.
  3. 8-12 kwietnia 2019  – analiza złożonych wniosków
  4. 16 kwietnia 2019 r. godz. 9.00 – ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na lipiec 2019 r.
  5. 20 czerwca 2019 r. na Portalu Edukacyjnym będzie dostępna informacja o pozostałej liczbie wolnych miejsc w przedszkolach w okresie wakacji.
  1. Dokumentację zgromadzoną w czasie postępowania rekrutacyjnego do Przedszkola przechowuje się w kancelarii Przedszkola.
  2. Dane osobowe kandydatów zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentacja postępowania rekrutacyjnego są przechowywane nie dłużej niż do końca okresu, w którym dziecko korzysta z wychowania przedszkolnego.

Karty zapisu do odebrania w przedszkolu.