Informacja dla rodziców odnośnie remontu w przedszkolu

SZANOWNI

RODZICE 3- LATKÓW!!!

Od 1 września przedszkolaki przyprowadzamy do sali w budynku szkoły, z racji nieukończonego remontu, na dole. Przedszkole jest czynne od 7.00 do 17.00. Z dzieckiem, na teren szatni może wejść jeden z rodziców lub opiekunów. Proszę, aby dzieci miały  wygodny strój, pantofle, zapasowe ubranka na przebranie (w siatce lub plecaczku) i pościel: prześcieradełko z gumką na mały materac, podkłady higieniczne, kocyk lub małą kołderkę i podusię ( w dużej torbie, dotyczy tylko tych dzieci, które od początku będą leżakowały). Proszę, aby wszystkie rzeczy dziecka były podpisane.

Dzieci mogą przynieść ze sobą ulubioną zabawkę, dzięki której łatwiej im będzie znieść rozstanie z rodzicami.

Mam nadzieję, że od połowy miesiąca spotkamy się w naszej nowej, wyremontowanej sali przedszkolnej.

Przepraszamy za utrudnienia, prosimy o wyrozumiałość.

Czekamy na Was, kochane „maluszki”!!!

Wasze Panie