Konkurs na gazetkę klasową dla klas 4-8 on-line.

Konkurs na gazetkę klasową dla klas 4-8 w formie on-line z oakzji ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI!

Zbliża się 11 listopada - święto niepodległości. Do tej pory w szkole organizowaliśmy apele upamiętniające to właśnie święto, jednak z racji zdalnego nauczania możliwości te zostały ograniczone.

Zapraszamy wszystkie klasy 4-8 do przygotowania gazetek w formie on-line, za pomocą których, chociaż trochę możemy zachować pamięć o naszych przodkach walczących o wolność. Prace należy wykonać w formie kolażu - czy złożonego z zdjęć, czy za pomocą grafiki komputerowej.

Pracę prosimy wysyłać na adres mailowy: samorzadsp68krakow@gmail.com.
W temacie e maila należy wpisać: IMIĘ I PIERWSZĄ LITERĘ NAZWISKA. KLASAĘ. KONKURS11LISTOPADA

Klasa, która przyśle najwięcej prac otrzyma dodatkowe punkty w grywalizacji, natomiast uczniowie, których prace zwyciężą otrzymają pamiątkowy dyplom, symboliczne nagrody oraz uwagi pozytywne za wkład w życie szkoły.

Konkurs trwa od 9 - 20 listopada br

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Prace konkursowe będzie można oglądać w zakładce GALERIA na stronie internetowej szkoły.

Organizatorki akcji:
Lena Wiśniewska 8b,