Konkurs szkolny KOLOROWO MI połączony z II SZKOLNYM DNIEM UPRZEJMOŚCI

Konkurs szkolny KOLOROWO MI połączony z II SZKOLNYM DNIEM UPRZEJMOŚCI (21.03.2018r.)

Szkolny Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs KOLOROWO MI, podczas którego klasy będą miały za zadanie przebrać się w wybrany przez siebie kolor. Zwycięża klas, w której największa liczba uczniów przyjdzie ubrana na dany kolor.

Tego dnia odbędzie się również II SZKOLNY DZIEŃ UPRZEJMOSĆI . Tego dnia uczniowie otrzymają przed lekcjami puzzla, w postaci połowy rysunku. Zadanie polegać będzie na odszukaniu wśród uczniów szkoły (na przerwach), ucznia który ma drugą pasującą część obrazka. Taka para będzie musiała wymienić się jakimś dobrym słowem, tudzież komplementem. W następnej kolejności powinna zgłosić się do dyżurujących pod sklepikiem szkolnym uczniów Szkolnego Samorządu Uczniowskiego, zwrócić rysunek i odebrać słodki upominek.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

Opiekun Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej: Monika Satoła