Podziękowania od Pani Dyrektor

DLA RODZICÓW/PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

zaangażowanych w życie szkoły
w roku szkolnym 2016/2017

„ Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.” J.P. II

Drodzy Rodzice !

Rok szkolny 2016/2017 dobiega końca. Jest to okazja do podsumowań
i refleksji dotyczących różnych obszarów życia i funkcjonowania szkoły. Wiele naszych działań dydaktycznych i wychowawczych nie byłoby możliwych bez wsparcia, którego udzieliła nam Rada Rodziców.

W imieniu całego Grona pedagogicznego i niepedagogicznego, Uczniów
i swoim własnym składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za owocną pracę dla uczniów i szkoły w mijającym roku szkolnym oraz za wspieranie finansowe działań szkoły na rzecz jej wychowanków. Dzięki wspólnej pracy mogliśmy zrealizować wiele cennych inicjatyw uczniów, poprawić oraz wzbogacić wyposażenie sal lekcyjnych i biblioteki szkolnej. Szczególne podziękowania kieruję w stronę członków Rady Rodziców, których zaangażowanie wspierało sprawną i skuteczna działalność całej Rady. Wyrazy wdzięczności składam także na ręce przedstawicieli rodziców wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych, którzy efektywnie pracowali, byli oddani sprawom szkoły dla dobra całej społeczności uczniowskiej. Wspólnie z Radą Rodziców udało nam się stworzyć miłą, przyjazną i partnerską atmosferę, w której łatwiej mogliśmy rozwiązywać pojawiające się problemy.

Serdecznie dziękujemy także stałym Przyjaciołom naszej szkoły,
a zwłaszcza Pani dr Teodozji Maliszewskiej – Radnej Miasta Krakowa oraz Panu Ryszardowi Konstantemu – prezesowi firmy „Meblodom”   za wspieranie naszych celów dydaktyczno – wychowawczych, poprawę bazy szkoły, wyrównywanie szans edukacyjnych i socjalnych naszych uczniów oraz troskę o ich wypoczynek wakacyjny, który spędzą kolejny raz nad Bałtykiem.

Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy
oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Liczymy na Państwa pomoc i również owocna współpracę w nowym roku szkolnym. Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.

Dyrektor ZSP nr 2 w Krakowie
                                                             Maria Lachowicz-Stankiewicz