Startujemy w akcji: "Odblaskowa Szkoła"

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Odblaskowa szkoła" organizowanej przez Małopolską Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolską Policję oraz Kuratorium Oświaty, promującej bezpieczeństwo uczniów na drodze. W ramach Akcji uczniowie zostali wyposażeni w kamizelki i elementy odblaskowe zwiększające ich bezpieczeństwo i brali udział w konkursie plastycznym i wiedzy na temat bezpieczeństwa, w spotkaniach z przedstawicielami Straży Miejskiej i Policji oraz w wielu innych działaniach związanych z tematyką bezpieczeństwa.

W trakcie trwania akcji „ODBLASKOWA SZKOŁA” w salach lekcyjnych, bibliotece i w świetlicy szkolnej pojawiły się gazetki tematyczne dotyczące bezpieczeństwa, realizowane przez uczniów naszej szkoły.