WYBORY MISS I MISTERA GIMNAZJUM 2014

1. Każda klasa wybiera 1 – 2 chłopców i 1-2 dziewczynki do udziału w wyborach.
  2. Przez miesiąc listopad każdy kandydat przygotowuje wspólnie z klasą kampanię promocyjną (plakaty, ulotki, pokaz talentów, pomoc młodszym uczniom itp.), która ma na celu zdobycie jak największej ilości głosów a w efekcie zdobycie tytułu Miss/Mister Publiczności 2014.
  3. 5 grudnia 2014 roku na sali gimnastycznej odbędą się uroczyste wybory.
  4. Ramowy plan – wybory miss 2014 Gimnazjum
  • Przywitanie gości
  • Prezentacja mundurków szkolnych w dwóch kategoriach d+ch
  • Pokaz talentów (3 min.) na uczestnika
  • Prezentacja strojów wieczorowych w dwóch kategoriach d+ch
  • Test na inteligencje
  • Ogłoszenie wyników w czterech kategoriach:

v  Miss publiczności 2014

v  Mister publiczności 2014

v  Miss gimnazjum 2014

v  Mister gimnazjum 2014

1. Każdy uczestnik zobowiązany jest przygotować samodzielnie lub z klasą projekt mundurku szkolnego oraz stroju wieczorowego i zaprezentować go w czasie imprezy. Ponadto każdy kandydat powinien krótko opowiedzieć o sobie (wiek, zainteresowania itp.).
  2. Kandydaci będą brali udział w pokazie talentów (występ uczestnika to max. 3 minuty) oraz w teście na inteligencję.
  3. Listę kandydatów z każdej klasy należy dostarczyć do dnia 31 października 2014 do organizatorów.
  4. Do dnia 3 grudnia każdy uczestnik powinien dostarczyć organizatorom swoje zdjęcie w dowolnej stylizacji. Zdjęcie może być wydrukowane lub wywołane. Format maksymalnie A4. Za zdjęcia zostaną przyznane punkty.
  5. Wybór Miss i Misstera publiczności 2014 odbędzie się poprzez głosowanie uczniów gimnazjum klas 1-3. Głosowanie odbędzie się 3 grudnia 2014 i będzie anonimowe. Każdy uczeń zostanie zaopatrzony w kartę do głosowania.
  6. Wybór Miss i Mistera Gimnazjum 2014 odbędzie się na podstawie głosowania Jury obecnych w czasie imprezy 5 grudnia 2014.

Organizatorzy konkursu:

Justyna Jankowska, Paulina Bronicka