Wyniki konkursu "Zaczarowany świat Skandynawii"

Na przełomie września i października uczniowie klas I – IV mieli okazję wziąć udział w szkolnym konkursie plastycznym „Zaczarowany świat Skandynawii”. Konkurs został zorganizowany przez świetlicę szkolną we współpracy z Biblioteką Główną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Regulamin konkursu na stronie: http://bg.up.krakow.pl/noc_skandynawska/?page_id=12

Zadaniem uczestników było stworzenie prac plastycznych do tematyki książek dla dzieci autorstwa skandynawskich pisarzy:

Astrid Lindgren: Pippi Langstrump, Dzieci z Bullerbyn

Martin Widmark: Książki z serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”

Wyniki konkursu:

Miejsce I: Zosia Wiatr, kl. IIIc

Miejsce II: Dorotka Czechowska, kl. IIIc

Miejsce III: Staś Szmit, kl. Ib

Wyróżnienia:

Helenka Chwesiuk, kl. Ib

Gabrysia Stankiewicz, kl. IIIc

Alicja Sienko, kl. IIIb

Miło nam ogłosić, że na laureatów i wyróżnionych oprócz nagród rzeczowych czekają warsztaty plastyczne zorganizowane w Bibliotece Głównej UP w Krakowie w ramach imprezy „Białe noce w bibliotece, czyli tydzień z kulturą skandynawską”. Warsztaty odbędą się w piątek 27.10.17r.

W Bibliotece Główne UP została zorganizowana wystawa prac naszych uczestników.

Zapraszamy do galerii.

Organizatorzy: