Życzenia świateczne

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2021

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Współpracownikom i Przyjaciołom Szkoły, by tegoroczne Święta były wypełnione wzajemnążyczliwością i zrozumieniem, wewnętrznym spokojem i radością, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a wigilijne światło niech da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Niech  atmosfera wigilijnej nocy, zapach choinki, odgłos łamanego opłatka i dźwięki najpiękniejszych kolęd przyniosą chwile zadumy, refleksji i wzruszenia, ale też radości wynikającej z obecności najbliższych.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia wszelkiego dobra, życzliwości, zdrowia, pomyślności oraz samych szczęśliwych zdarzeń  w nadchodzącym Nowym Roku, a zwłaszcza szybkiego powrotu do Normalności….

Maria Lachowicz-Stankiewicz

Dyrektor ZSP nr 2 w Krakowie