1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznych!

Uczniowie Naszej Szkoły w składzie: Maja Krawczyk, Natalia Topinek, Aleksandra Mikoś, Agnieszka Pomarańska i Karol Skorek, zdobyli 1- sze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznych z okazji 100 lat Niepodległości - "Bitwa na głosy", który odbył się 24.10.2018 r. w Zespole Szkół nr 5 w Krakowie. Młodzież wykonała własną interpretację utworu "Kocham Wolność ", zagraną na żywo. Dodatkowo w kategorii "solista", wyróżnienie otrzymała Aleksandra Mikoś, która zaśpiewała utwór "Wojenko, wojenko".

Utwór "Kocham Wolność" został wczesniej nagrany i opublikowany na youtubie. Można zobaczyć go klikając w link:

https://www.youtube.com/watch?v=x_j5yi5v8Ds. W nagraniu, oprócz wspomnianych laureatów, wzięły udział dodatkowo Karolina i Wiktoria Stawowiak, Maria Blarowska, Weronika Bryła i Milena Rusek. Niestety nie mogły wziąć udziału w konkursie, ale ich wkład w nagranie przyczynił się do Naszego sukcesu.

Naszym uczniom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych muzycznych przygód.