BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE W KL. I a

20 października odbyło się profilaktyczne spotkanie uczniów klasy I a z przedstawicielami Policji na temat bezpiecznego zachowania się w drodze do szkoły. Nasi uczniowie po raz kolejny mogli dowiedzieć się jak ważne jest bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym – szczególnie w drodze do szkoły i ze szkoły. Zaproszeni goście zwrócili uwagę uczniów, jako uczestników ruchu drogowego, na konieczność noszenia elementów odblaskowych, przypominali zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, uświadomili uczniom jakie mogą być konsekwencje niebezpiecznych zachowań na drodze. Wyposażyli również dzieci w kamizelki odblaskowe. Na zakończenie prelekcji uczniowie obejrzeli poglądowy film, a także z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w quizie o bezpieczeństwie na drodze.