Co ciekawego w IIIa?

News 1:

W listopadzie w naszej klasie rozpoczął działalność "Klub ciekawej książki". Co drugi czwartek uczniowie prezentują swoim koleżankom i kolegom książki, które warto przeczytać. Opowiadają o autorze, przedstawiają bohaterów, czytają najciekawsze fragmenty. Może ktoś zechce sięgnąć po takie książki. Czytanie może być takie przyjemne...

News 2:

W naszej klasie w piątki przygotowujemy zdrowe drugie śniadania pod hasłem "Mistrz kuchni poleca...". Wykorzystujemy wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i tworzymy przepisy na pyszne kanapki z ciemnego pieczywa z dodatkiem, wędlin, serów, warzyw. Każde z dzieci staje się mistrzem kuchni, który uczy pozostałych, jak zrobić tę "mistrzowską" kanapkę. Mamy okazję skosztować jak smakują.

Być może wykorzystamy potem tę wiedzę, by urozmaicić domowy jadłospis ?