Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie pierwszoklasistów

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dnia 14 października 2014 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej połączony ze ślubowaniem klas pierwszych gimnazjum oraz szkoły podstawowej.

Wszyscy nauczyciele otrzymali od uczniów drobne upominki
i piękne życzenia. Pierwszoklasiści przygotowali występy artystyczne, na których uczcili swoją oficjalną przynależność do szkolnej wspólnoty oraz z góry podziękowali nauczycielom i wychowawcom za trud i troskę, które włożą w ich kształcenie. Na koniec zostali uroczyście pasowani na uczniów naszej szkoły przez panią dyrektor.

Pasowania dzieci ze szkoły podstawowej dokonano za pomocą wielkiego ołówka, natomiast młodzież z gimnazjum włączono do wielkiej szkolnej rodziny Złotą Księgą.

Oby ten wyjątkowy dzień na długo zapisał się w naszej pamięci
i sercu jako bardzo miłe wspomnienie. Nauczycielom i pracownikom szkoły złożono życzenia zdrowia, szczęścia, a przede wszystkim cierpliwości, bo to właśnie jej w swojej pracy potrzebują najbardziej.

Urszula Pado          kl. I d

/galeria zdjęć ze ślubowania pierwszoklasistów jest dostępna w dziale galeria w zakładkach szkoły podstawowej i gimnazjum/