Festiwal zawodów w Małopolsce

21 marca 2019 roku uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Krakowie wzięli udział                        w Festiwalu Zawodów w Małopolsce.

Na 140 branżowych stoiskach, przygotowanych przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami - uczniowie małopolskich szkół zawodowych prezentowali swoje bogate oferty edukacyjne. W jak najbardziej atrakcyjny sposób zachęcali przyszłych kandydatów do wyboru dalszej ścieżki kariery w ich szkole.

Podczas wydarzenia młodzież mogła spróbować swoich sił w różnych branżach, a także porozmawiać ze starszymi kolegami. Do skorzystania z edukacyjnej oferty służb mundurowych zachęcało także wojsko, policja, straż pożarna, graniczna i miejska.

Opracowanie: mgr Jadwiga Olearczyk-Hytroś