Informacja dla rodziców przedszkolaków i klas 1-3

Szanowni Państwo

Przed nami nowy rok szkolny 2021/2022. Już na samym początku tego roku muszę zwrócić się do Państwa z prośbą o zrozumienie.

Na początku wakacji rozpoczęliśmy remont przedszkola mieszczącego się przy ul Dożynkowej. Niestety procedury przetargowe, braki materiałów oraz nieprzewidziane dodatkowe prace sprawiły, że remont nie zostanie zakończony do 31 sierpnia.

Jesteśmy zmuszeni dwie grupy przedszkolne: 3 i 4 latków przenieść do sal przedszkolnych mieszczących się w nowym budynku szkoły, a grupy 5 i 6- latków umieścić w jednej części świetlicy.

Do dyspozycji klas 1-3 pozostanie więc tylko część świetlicy ( ta bez sceny).

W związku z tym mam do Państwa – rodziców uczniów klas 1-3 ogromną prośbę , aby w miarę możliwości skrócić czas pobytu dziecka w świetlicy lub  jeśli jest to możliwe odbierać dziecko zaraz po lekcjach.

Sytuacja ta może potrwać do 16 września.

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Beata Barucha

z-ca dyr.ZSP2 w Krakowie