Wyniki konkursu "Tworzymy własną książkę"

realizowanego w ramach projektu "Ocalić od zapomnienia"

Miło nam poinformować, że znane są już wyniki konkursu literacko-plastycznego "Tworzymy własną książkę" współorganizowanego przez logopedę, świetlicę szkolną oraz Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie. Zadaniem uczestników było zredagowanie książeczki, w której fabule pojawi się temat Witkowic. Uczestnicy z zapałem podeszli do konkursowego zadania, czego efektem były ciekawe, kolorowe, estetyczne i inspirujące książki.

Jury z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie wybrało laureatów, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

–                    samodzielność,

–                    pomysłowość,

–                    zgodność z regulaminem.

Miejsce pierwsze: Julia Mermon kl. IV b

Miejsce drugie: Sonia Lercel kl. III b

Miejsce trzecie: Beata Kieć kl. I c

25 marca 2019 r. w świetlicy szkolnej p. Dyrektor, Maria Lachowicz-Stankiewicz pogratulowała wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu oraz rozdała ufundowane przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie nagrody i upominki.

Wystawę książeczek powstałych w ramach konkursu można oglądać na tablicy poświęconej projektowi, w szatni, przy wejściu do świetlicy.

Poniżej fotorelacja z rozdania nagród, a także zdjęcia książek i dyplomów.

Opiekunowie konkursu (i projektu):

mgr Justyna Mroczek-Duda

mgr Ewa de Konstantów-Przyjemska

mgr Monika Satoła

mgr Monika Wiącek

mgr Magdalena Polańska

oprac. Justyna Mroczek-Duda

Zdjęcia w galerii szkoły podstawowej